Наша команда | KEYNAS GROUP

Наша команда

Ключовою цінністю KEYNAS GROUP є наші спеціалісти. Ми зібрали команду з професіоналів з інноваційним мисленням, пристрастю до розвитку та ефективності, які з енергією та ентузіазмом підходять до виконання проектів.

Ми любимо та вміємо вирішувати складні та специфічні завдання. Наші фахівці мають колосальний досвід спільної командної роботи та високі оцінки клієнтів за результатами виконання проектів для провідних національних та міжнародних компаній.

Наші спеціалісти постійно проходять навчання, удосконалюють свої знання та навички, підвищують кваліфікацію.


SONY DSC Олександр Гнатчук
Керуючий партнер

Адвокат


Практика: стратегічна взаємодія з командою та клієнтами; ведення переговорів та супровід угод; забезпечення виконання зобов’язань; досудове врегулювання спорів; реструктуризація та стягнення боргу; розробка та впровадження нестандартних рішень, моделей та процесів для клієнтів; податкове планування та оптимізація; трансформація бізнесу; врегулювання взаємовідносин між власниками бізнесу; Due Diligence та супровід процедур злиття та поглинання.
Досвід: понад 17 років у консалтингу, виконання та організації проєктів для ключових компаній у сфері нерухомості, агробізнесу, фармацевтики, рітейлу, зв’язку та телекомунікацій, перевезень.
Мова: українська, англійська, російська.


Sony DSC Надія Черниш
Партнер 

Керівник проєктів, аудитор 


Практика: аналіз податкового та бухгалтерськогообліку; супровід підготовки податкової звітності; консультування з питань П(С)БО та МСФЗ; складання управлінської звітності; супровід переходу на МСФЗ; складання фінансової звітності по МСФЗ; аудит фінансової звітності; консультування з трансфертного ціноутворення (ТЦ); підготовка та перевірка звітності з ТЦ; підготовка та супровід податковихперевірок та перевірок з ТЦ.
Досвід: понад 27 років планування, організації та безпосередньої участі у виконанні різного ступеня складності проєктів для підприємств зв’язку, транспорту та енергетики, оптової та роздрібної торгівлі, видобутку та переробки корисних копалин тощо.
Мова:  українська, англійська, російська.


SONY DSC Світлана Матузова
Партнер

Керівник проєктів, аудитор 


Практика: ведення переговорів та супровід угод; розвиток взаємовідносин з ключовими клієнтами; управління проєктами; консультування з податків, бухгалтерського обліку та трансфертного ціноутворення; податкове планування та управління ризиками; визначення переліку операцій для тестування на відповідність принципу”витягнутої руки”; підготовка та супровід податкових перевірок та перевірок з ТЦ; розробка політик, методик та внутрішніх положень.
Досвід: понад 21 рік профейсійної діяльності.
Мова: українська, російська.

ПРО KEYNAS GROUP:


Партнери
Публічна інформація
- Карʼєра

ПРЕЗЕНТАЦІЇ:


1  Українська мова
1e  Англійська мова

КОНТАКТИ:


04119, Київ, вул. Білоруська, 36 A, поверх 2, офіс 204
+38 (044) 299-96-06

Департамент клієнтського сервісу:
+38 (067) 468 36 20, +38 (067) 464 35 95

info@keynas.com, www.keynas.com